Bloczki stalowe równoległe do OXD3723640K 150x10x45mm (2) Oxford Precision OXD3723920K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bloczki stalowe równoległe do OXD3723640K 150x10x45mm (2) Oxford Precision OXD3723920K
Oxford Precision OXD-372-3920K
OXD3723920K
KC-016,105,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Oxford |
| EAN13 | 5036140155503 |
| ecl@ss | 21170207 |
| Wysokość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Szerokość całk. | 4 mm |
| Oznaczenie | OXD-372-3920K |
| UNSPSC | 41111600 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Wysokość całkowita | 10mm |
| Długość całkowita | 150mm |
| Szerokość całk. | 45mm |
| Numer produktu | |
| Type | Precision Parallels |
| Waga | kg kilogram |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Liczba elementów | 1 PR |
| Hardness | 58 - 62 |
| Standard, norma | |
| Includes | Parallels (2) One Pair |
| Additional Features | For OXD3723640K Hardened and ground Supplied in Pairs |