Blokada drzwi/furtki 150mm Matlock MTL9497700K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Blokada drzwi/furtki 150mm Matlock MTL9497700K
Matlock MTL-949-7700K
MTL9497700K
BLOKADA DRZWI / FURTKI 150mm Matlock
MTL-949-7700K
SM.CK016,38,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Para dźwigni ze śrubkami i gumową blokadą.
Wykończenie:
Grey Japanned
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140067073 |
| Finish | Grey Japanned |
| Długość | 152 mm |
| Długość | 6" cal |
| Supplier Part No. | 206-PP0000GR |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Grey Japanned |
| Długość | 6mm 152" cal |
| Numer produktu | 206-PP0000GR |
| Typ produktu | Door / Gate Stop |
| Size | 150mm |