Brzeszczot bimetaliczny 255mm x 12,5mm 10"x1/2" x 24TPI HSS do metalu Kennedy KEN0402250K PRO20 PRO24-1
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot z bimetalu 10"x1/2"x24TPI HSS Kennedy KEN0402250K
Kennedy KEN-040-2250K
KEN0402250K
SM.CK016,4ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | Stal sprężynowa |
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Długość ostrza | 10" cal |
| Długość ostrza | 250 mm |
| Grubość ostrza | .025 in.d |
| Szerokość ostrza | 1/2" cal |
| Opakowanie zbiorcze | 1 PCE |
| Marka | Kennedy |
| Compatible Materials | Nonferrous Metals; Ferrous Metals; Stainless Steel |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 Barcode | 5036140026810 |
| eCl@ss Code | 21011602 |
| Waga całkowita | 1.54 |
| Standard, norma | BS 1919: Part 1: 1993 |
| Sup. Part No. | KEN-040-2250K |
| Liczba zębów na cal | 24 TPI |
| Type of Blade Back | Flexible Back |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Weight per 100 | 1.40 kg |