Brzeszczot bimetaliczny 255mm x 12,5mm 10"x1/2" x 32TPI HSS do metalu Kennedy KEN0402320K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot z bimetalu 10"x1/2"x32TPI HSS Kennedy KEN0402320K
Kennedy KEN-040-2320K
KEN0402320K
Brzeszczot z bimetalicznej stali szybkotnącej 10"x1/2"X32TPI
KEN-040-2320K
KC-016,4,6ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | Stal sprężynowa |
| Konstrukcja ostrza | Bimetal |
| Długość ostrza | 10" cal |
| Długość ostrza | 250 mm |
| Grubość ostrza | .025 in.d |
| Szerokość ostrza | 1/2" cal |
| Pojemnosć opakowania | 1 PCE |
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Materials | Nonferrous Metals; Ferrous Metals; Stainless Steel |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140026827 |
| ecl@ss | 21011602 |
| Waga całkowita | 1.56 |
| Standard, norma | BS 1919: Part 1: 1993 |
| Oznaczenie | KEN-040-2320K |
| Liczba zębów na cal | 32 TPI |
| Type of Blade Back | Flexible Back |
| UNSPSC | 27112802 |
| Weight per 100 | 1.40 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 250mm 10" cal |
| Grubość ostrza | 0.63mm .025" cal |
| Szerokość ostrza | 12.5mm 1/2" cal |
| Numer produktu | |
| Liczba zębów na cal | 32 TPI zębów na cal |
| Materiał ostrza | Bi-metal HSS Steel Backing |
| Compatible Materials | Ferrous Metals Nonferrous Metals Stainless Steel |
| Konstrukcja ostrza | Bimetal |
| Type of Blade Back | Flexible Back |