Brzeszczot bimetaliczny 25mm x 12,5mm 10"x1/2" x 18TPI HSS do metalu Kennedy KEN0402130K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot z bimetalu 10"x1/2"x18TPI HSS Kennedy KEN0402130K
Kennedy KEN-040-2130K
KEN0402130K
Brzeszczot z bimetalicznej stali szybkotnącej 10"x1/2"X18TPI
KEN-040-2130K
SM.CK016,4ZLNE
Idealna kombinacja stali odpornej na rozciąganie zastosowanej jako materiał podkładowy oraz twardych, odpornych na zużycie stalowych zębów HSS, zespawanych razem wiązką elektronów. Brzeszczoty doskonale nadają się do przerywanych nacięć, gdzie ostrze jest narażone na wygięcia lub skręcenia. Zapewnia optymalną żywotność / wytrzymałość zębów oraz zmniejszenie uszkodzeń i złamań w porównaniu z tradycyjnymi twardymi ostrzami. Wyprodukowano zgodnie z to BS 1919 : Part 1: 1993.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | Stal sprężynowa |
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Długość ostrza | 10" cal |
| Długość ostrza | 250 mm |
| Grubość ostrza | .025 in.d |
| Szerokość ostrza | 1/2" cal |
| Opakowanie zbiorcze | 1 PCE |
| Producent | Kennedy |
| Compatible Materials | Nonferrous Metals; Ferrous Metals; Stainless Steel |
| Materiał tnący | Stal szybkotnąca, HSS |
| EAN13 Barcode | 5036140026803 |
| eCl@ss Code | 21011602 |
| Waga całkowita | 1.56 |
| Standard, norma | BS 1919: Part 1: 1993 |
| Supplier Part No. | 0402130K |
| Liczba zębów na cal | 18 TPI |
| Type of Blade Back | Flexible Back |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Weight per 100 | 1.50 kg |