Brzeszczot bimetaliczny 300mm x 12,5mm 12"x1/2" x 24TPI HSS do metalu Kennedy KEN0402750K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot z bimetalu 12"x1/2"x24TPI HSS Kennedy KEN0402750K
Kennedy KEN-040-2750K
KEN0402750K
SM.CK016,4,6ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | Stal sprężynowa |
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Długość ostrza | 12" cal |
| Długość ostrza | 250 mm |
| Grubość ostrza | .025 in.d |
| Szerokość ostrza | 1/2" cal |
| Opakowanie zbiorcze | 1 PCE |
| Marka | Kennedy Industrial |
| Compatible Materials | Nonferrous Metals; Ferrous Metals; Stainless Steel |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 Barcode | 5036140026858 |
| eCl@ss Code | 21011602 |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całk. | 350 |
| Waga całkowita | 1.9 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Standard, norma | BS 1919: Part 1: 1993 |
| Sup. Part No. | 12BM24 |
| Liczba zębów na cal | 24 TPI |
| Type of Blade Back | Flexible Back |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Weight per 100 | 1.70 kg |