Brzeszczot twardy 12"x1"x14TPI HSS Kennedy KEN0405040K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot twardy 12"x1"x14TPI HSS Kennedy KEN0405040K
Kennedy KEN-040-5040K
KEN0405040K
Brzeszczot twardy HSS 12"x1"x14TPI
KEN-040-5040K
SM.CK016,23,8ZLNE
Zalecane do cięcia w cienkich przekrojach, takich jak rurki, małe pręty i lekkie żelazne kątowniki. Ponieważ noże są dość cienkie, powinny być używane tylko na niewielkich maszynach. Zalecenia ostrzy zębów dla pił do metalu Zęby na cal 18 Odpowiednie do szerokości do 13mm, Zęby na cal 14 Odpowiednie do szerokości 6 do 19mm,Zęby na cal 10 Odpowiednie do szerokośc 8 do 25mm, Zęby na cal 6 Odpowiednie do szerokości 13 do 38mm, Zęby na cal 4 Odpowiednie do szerokości 19mm i pow.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.07 |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0405040K |
| EAN13 Barcode | 5036140028722 |
| Liczba zębów na cal | 14 TPI |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Długość ostrza | 300 mm |
| Szerokość ostrza | 25 mm |
| Grubość ostrza | 1.3 mm |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform; All Hard; |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Type of Blade Back | Rigid Back |
| Compatible Materials | Aluminium; Brass; Steel; Wood |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 300 mm 12" cal |
| Grubość ostrza | 1.3 mm .050" cal |
| Szerokość ostrza | 25 mm 1" cal |
| Product Number | |
| Liczba zębów na cal | 14 TPI zębów na cal |
| Compatible Materials | Aluminium Brass Stal Drewno |
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | All Hard |
| Type of Blade Back | Rigid Back |