Brzeszczot twardy 12"x5/8"x18TPI HSS Kennedy KEN0404630K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot twardy 12"x5/8"x18TPI HSS Kennedy KEN0404630K
Kennedy KEN-040-4630K
KEN0404630K
Brzeszczot twardy HSS 12"x5/8"x18TPI
KEN-040-4630K
SM.CK016,13,8ZLNE
Zalecane do cięcia w cienkich przekrojach, takich jak rurki, małe pręty i lekkie żelazne kątowniki. Ponieważ noże są dość cienkie, powinny być używane tylko na niewielkich maszynach. Zalecenia ostrzy zębów dla pił do metalu Zęby na cal 18 Odpowiednie do szerokości do 13mm, Zęby na cal 14 Odpowiednie do szerokości 6 do 19mm, Zęby na cal 10 Odpowiednie do szerokośc 8 do 25mm, Zęby na cal 6 Odpowiednie do szerokości 13 do 38mm, Zęby na cal 4 Odpowiednie do szerokości 19mm i pow.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | Stal szybkotnąca, HSS |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform; All Hard; |
| Długość ostrza | 300 mm |
| Grubość ostrza | 0.8 mm |
| Szerokość ostrza | 16 mm |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Producent | Kennedy |
| Compatible Materials | Steel; Ferrous Metals; Aluminium; Plastic; Composite |
| Materiał tnący | Stal szybkotnąca, HSS |
| EAN13 Barcode | 5036140028708 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Waga całkowita | 0.03 |
| Supplier Part No. | 0404630K |
| Liczba zębów na cal | 18 TPI |
| Type of Blade Back | Rigid Back |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 300mm 12" cal |
| Grubość ostrza | 0.8mm .032" cal |
| Szerokość ostrza | 16mm 5/8" cal |
| Liczba zębów na cal | 18 TPI zębów na cal |
| Compatible Materials | Aluminium Composite Ferrous Metals Plastic Stal |
| Back Material | Stal szybkotnąca, HSS |
| Materiał tnący | Stal szybkotnąca, HSS |
| Konstrukcja ostrzy | All Hard |
| Type of Blade Back | Rigid Back |