Brzeszczot twardy 14"X1.1/4"X14TPI HSS Kennedy KEN0405230K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot twardy 14"X1.1/4"X14TPI HSS Kennedy KEN0405230K
Kennedy KEN-040-5230K
KEN0405230K
Brzeszczot twardy HSS 14"X1.1/4"X14TPI
KEN-040-5230K
KC-016,47,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform; All Hard; |
| Długość ostrza | 350 mm |
| Grubość ostrza | 1.6 mm |
| Szerokość ostrza | 32 mm |
| Pojemnosć opakowania | 1 |
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Materials | Aluminium; Brass; Steel; Wood |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140028777 |
| ecl@ss | 21011603 |
| Waga całkowita | 0.135 |
| Oznaczenie | KEN-040-5230K |
| Liczba zębów na cal | 14 TPI |
| Type of Blade Back | Rigid Back |
| UNSPSC | 27112802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 350mm 14" cal |
| Grubość ostrza | 1.6mm .062" cal |
| Szerokość ostrza | 32mm 1.1/4" cal |
| Numer produktu | |
| Liczba zębów na cal | 14 TPI zębów na cal |
| Compatible Materials | Aluminium Brass Stal Drewno |
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | All Hard |
| Type of Blade Back | Rigid Back |