Brzeszczot twardy 14"x1"x10TPI HSS Kennedy KEN0405130K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot twardy 14"x1"x10TPI HSS Kennedy KEN0405130K
Kennedy KEN-040-5130K
KEN0405130K
KC-016,31,7ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform; All Hard; |
| Długość ostrza | 350 mm |
| Grubość ostrza | 1.3 mm |
| Szerokość ostrza | 25 mm |
| Pojemnosć opakowania | 1 |
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Materials | Aluminium; Copper; bronze |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140028739 |
| ecl@ss | 21011603 |
| Waga całkowita | 0.08 |
| Oznaczenie | KEN-040-5130K |
| Liczba zębów na cal | 10 TPI |
| Type of Blade Back | Rigid Back |
| UNSPSC | 27112802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 350mm 14" cal |
| Grubość ostrza | 1.3mm .050" cal |
| Szerokość ostrza | 25mm 1" cal |
| Numer produktu | |
| Liczba zębów na cal | 10 TPI zębów na cal |
| Compatible Materials | Aluminium bronze Copper |
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | All Hard |
| Type of Blade Back | Rigid Back |