Brzeszczot twardy 14"x1"x14TPI HSS Kennedy KEN0405140K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot twardy 14"x1"x14TPI HSS Kennedy KEN0405140K
Kennedy KEN-040-5140K
KEN0405140K
Brzeszczot twardy HSS 14"x1"x14TPI
KEN-040-5140K
SM.CK016,33,4ZLNE
Zalecane do cięcia w cienkich przekrojach, takich jak rurki, małe pręty i lekkie żelazne kątowniki. Ponieważ noże są dość cienkie, powinny być używane tylko na niewielkich maszynach. Zalecenia ostrzy zębów dla pił do metalu Zęby na cal 18 Odpowiednie do szerokości do 13mm, Zęby na cal 14 Odpowiednie do szerokości 6 do 19mm, Zęby na cal 10 Odpowiednie do szerokośc 8 do 25mm, Zęby na cal 6 Odpowiednie do szerokości 13 do 38mm, Zęby na cal 4 Odpowiednie do szerokości 19mm i pow.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | Stal szybkotnąca, HSS |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform; All Hard; |
| Długość ostrza | 350 mm |
| Grubość ostrza | 1.3 mm |
| Szerokość ostrza | 25 mm |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Producent | Kennedy |
| Compatible Materials | Aluminium; Brass; Steel |
| Materiał tnący | Stal szybkotnąca, HSS |
| EAN13 Barcode | 5036140028746 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Waga całkowita | 0.081 |
| Supplier Part No. | 0405140K |
| Liczba zębów na cal | 14 TPI |
| Type of Blade Back | Rigid Back |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 350mm 14" cal |
| Grubość ostrza | 1.3mm .050" cal |
| Szerokość ostrza | 25mm 1" cal |
| Liczba zębów na cal | 14 TPI zębów na cal |
| Compatible Materials | Aluminium Brass Stal |
| Back Material | Stal szybkotnąca, HSS |
| Materiał tnący | Stal szybkotnąca, HSS |
| Konstrukcja ostrzy | All Hard |
| Type of Blade Back | Rigid Back |