Brzeszczot twardy 16"x1.1/4"x10TPI HSS Kennedy KEN0405410K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot twardy 16"x1.1/4"x10TPI HSS Kennedy KEN0405410K
Kennedy KEN-040-5410K
KEN0405410K
SM.CK016,50,6ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform; All Hard; |
| Długość ostrza | 400 mm |
| Grubość ostrza | 1.6 mm |
| Szerokość ostrza | 32 mm |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Marka | Kennedy |
| Compatible Materials | Aluminium; Copper; bronze |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 Barcode | 5036140028791 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Waga całkowita | 0.155 |
| Sup. Part No. | KEN-040-5410K |
| Liczba zębów na cal | 10 TPI |
| Type of Blade Back | Rigid Back |
| UNSPSC Code | 27112802 |