Brzeszczot twardy 18"x1.1/4"x6TPI HSS Kennedy KEN0405550K KEN-040-5550K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot twardy 18"x1.1/4"x6TPI HSS Kennedy KEN0405550K KEN-040-5550K
Kennedy KEN-040-5550K
KEN0405550K
KC-016,64,6ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform; All Hard; |
| Długość ostrza | 457 mm |
| Grubość ostrza | 1.6 mm |
| Szerokość ostrza | 45 mm |
| Pojemnosć opakowania | 1 |
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Materials | Steel; Tool Steels; |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140028845 |
| ecl@ss | 21011603 |
| Waga całkowita | 0.155 |
| Oznaczenie | KEN-040-5550K |
| Liczba zębów na cal | 6 TPI |
| Type of Blade Back | Rigid Back |
| UNSPSC | 27112802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 457mm 18" cal |
| Grubość ostrza | 1.6mm .062" cal |
| Szerokość ostrza | 45mm 1.3/4" cal |
| Numer produktu | |
| Liczba zębów na cal | 6 TPI zębów na cal |
| Compatible Materials | Stal Tool Steels |
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | All Hard |
| Type of Blade Back | Rigid Back |