Brzeszczot twardy 21"x1.1/2"x10TPI HSS Kennedy KEN0405790K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
32,59 €
Cena regularna:
26,50 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczot twardy 21"x1.1/2"x10TPI HSS Kennedy KEN0405790K
Kennedy KEN-040-5790K
KEN0405790K
KC-016,87,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform; All Hard; |
| Długość ostrza | 533 mm |
| Grubość ostrza | 1.9 mm |
| Szerokość ostrza | 38 mm |
| Pojemnosć opakowania | 1 |
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Materials | Aluminium; Copper; bronze |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140028906 |
| ecl@ss | 21011603 |
| Waga całkowita | 0.3 |
| Oznaczenie | KEN-040-5790K |
| Liczba zębów na cal | 10 TPI |
| Type of Blade Back | Rigid Back |
| UNSPSC | 27112802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 533mm 21" cal |
| Grubość ostrza | 1.9mm .075" cal |
| Szerokość ostrza | 38mm 1.1/2" cal |
| Numer produktu | |
| Liczba zębów na cal | 10 TPI zębów na cal |
| Compatible Materials | Aluminium bronze Copper |
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | All Hard |
| Type of Blade Back | Rigid Back |