Brzeszczoty do wyrzynarek T118A opakowanie 20szt. Kennedy KEN2401165K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (T118A) opakowanie 20 Kennedy KEN2401165K
Kennedy KEN-240-1165K
KEN2401165K
SM.CK016,62,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Zakres w aluminium | 1.5-4mm |
| Zakres materiałów plastikowych | 8mm |
| Capacity Steel | 1.5-4mm |
| EAN13 Barcode | 5036140002746 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 48 mm |
| Equiv. | T118A |
| Features | Wavy Set Teeth |
| Waga całkowita | 0.1 |
| Skok zębów | 1.2 mm |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Wavy set tooth form | y |