Brzeszczoty do wyrzynarek T118B opakowanie 20szt. Kennedy KEN2401175K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (T118B) opakowanie 20 Kennedy KEN2401175K
Kennedy KEN-240-1175K
KEN2401175K
SM.CK016,55,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Zakres w aluminium | 3.0-10mm |
| Capacity Steel | 3.0-6mm |
| EAN13 Barcode | 5036140002753 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 48 mm |
| Equiv. | T118B |
| Features | Wavy Set Teeth |
| Waga całkowita | 0.1 |
| Skok zębów | 2mm |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Wavy set tooth form | y |