Brzeszczoty do wyrzynarek T144D opakowanie 20szt. Kennedy KEN2401445K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (T144D) opakowanie 20 Kennedy KEN2401445K
Kennedy KEN-240-1445K
KEN2401445K
BRZESZCZOTY DO WYRZYNAREK (T144D) OPAK-20 Kennedy
KEN-240-1445K
SM.CK016,43,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Najbardziej popularne ostrza w stylu 'T' pakowane po 20 w celach eknomicznych. Umieszczone sÄ... one w plastikowym, bardzo porÄ™cznym pojemniku idealnym do u??ycia przemys?‚owego.o
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Zakres materiałów plastikowych | 50mm |
| Capacity Wood | 60mm |
| EAN13 Barcode | 5036140002739 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 75 mm |
| Equiv. | T144D |
| Features | Tapered & Ground |
| Waga całkowita | 0.14 |
| Supplier Part No. | 2401445K |
| Tapered and ground | y |
| Skok zębów | 4mm |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | |
| Długość całkowita | 100mm |
| Typ | T144D |
| Typ chwytu | T-shank |
| Materiał ostrza | HCS - High Carbon Steel |
| Cutting Application | |
| Depth of Cut | 5-50mm |
| Tooth Spacing | 4-5.2mm |
| Tooth Set | Ground Taper |
| Pack Quantity | 20 |