Brzeszczoty do wyrzynarek odpowiednik Bosch T101A opakowanie 5szt. Kennedy KEN2401010K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (odpowiednik Bosch T101A) opakowanie 5 Kennedy KEN2401010K
Kennedy KEN-240-1010K
KEN2401010K
SM.CK016,23,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chwyt typu 'T'
Chwyt typu 'T' lub tzw. bayonet (bagnetowy) jak są używane w wycinarkach: AEG, Atlas Copco, Bosch, Dewalt, Elu, Hitachi, Holz-Her, Kobe, Makita, Metabo i Osaki.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Zakres w aluminium | 10mm |
| Zakres materiałów plastikowych | 20mm |
| EAN13 Barcode | 5036140100046 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 75 mm |
| Equiv. | T101A |
| Features | Tapered & Ground |
| Waga całkowita | 0.04 |
| Sup. Part No. | D&N 3.12.20/5 |
| Tapered and ground | y |
| Skok zębów | 2mm |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Wavy set tooth form | - |