Brzeszczoty do wyrzynarek odpowiednik Bosch T118AF opakowanie 5szt. Kennedy KEN2401150K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (odpowiednik Bosch T118AF) opakowanie 5 Kennedy KEN2401150K
Kennedy KEN-240-1150K
KEN2401150K
SM.CK016,19,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
cięciu drewna a zwłaszcza laminowanych materiałów. Wskazane jest użycie ochraniacza antyodpryskowego. Jest to plastikowa wkładka, która znajduje się na brzeszczocie zmniejsza ona przestrzeń w orbicie ostrza i redukuje obszar zagrożony odpryskami. Można też
umieścić taśmę na linii cięcia, linia ta musi znajdować się dokładnie na miejscu gdzie chcemy wykonać cięcie. Technika ta pozwala zatrzymać wióry we wnętrzu powierzchni wycięcia.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Zakres w aluminium | 1.5-4mm |
| Zakres materiałów plastikowych | 8mm |
| Capacity Steel | 1.5-4.0 |
| EAN13 Barcode | 5036140100091 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 50 mm |
| Equiv. | T118AF |
| Features | Wavy Set Teeth |
| Waga całkowita | 0.028 |
| Sup. Part No. | 3 14 12/5 |
| Skok zębów | 1.2 mm |
| UNSPSC Code | 27112802 |