Brzeszczoty do wyrzynarek odpowiednik Bosch T144DP opakowanie 5szt. Kennedy KEN2401450K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (odpowiednik Bosch T144DP) opakowanie 5 Kennedy KEN2401450K
Kennedy KEN-240-1450K
KEN2401450K
JIGSAW BLADES (EQV. TO BOSCH T144DP) PKT-5 Kennedy
KEN-240-1450K
KC-016,8ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Capacity in Wood | 50mm |
| EAN13 | 5036140244238 |
| ecl@ss | 21011603 |
| Effective Length | 75 mm |
| Equiv. | T144DP |
| Features | Ground Side Set |
| Oznaczenie | KEN-240-1450K |
| Podziałka ostrzy | 4.0 |
| UNSPSC | 27112802 |