Brzeszczoty do wyrzynarek odpowiednik Bosch T227D opakowanie 5szt. Kennedy KEN2402270K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (odpowiednik Bosch T227D) opakowanie 5 Kennedy KEN2402270K
Kennedy KEN-240-2270K
KEN2402270K
SM.CK016,20,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chwyt typu 'T'
Chwyt typu 'T' lub tzw. bayonet (bagnetowy) jak są używane w wycinarkach: AEG, Atlas Copco, Bosch, Dewalt, Elu, Hitachi, Holz-Her, Kobe, Makita, Metabo i Osaki.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Zakres w aluminium | 3.0-15mm |
| Zakres materiałów plastikowych | 30mm |
| Capacity Steel | 3.0-6mm |
| EAN13 Barcode | 5036140100190 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 75 mm |
| Equiv. | T227D |
| Features | Wavy Set Teeth |
| Waga całkowita | 0.03 |
| Side set teeth | y |
| Sup. Part No. | D&N 3.12.30/5 |
| Tapered and ground | - |
| Skok zębów | 3mm |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Wavy set tooth form | - |