Brzeszczoty do wyrzynarek odpowiednik Bosch T234X opakowanie 5szt. Kennedy KEN2402340K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (odpowiednik Bosch T234X) opakowanie 5 Kennedy KEN2402340K
Kennedy KEN-240-2340K
KEN2402340K
JIGSAW BLADES (EQV. TO BOSCH T234X) PKT-5 Kennedy
KEN-240-2340K
SM.CK016,14,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z wysokiej jakości stali, by sprostać wszystkim przemysłowym i DIY wymaganiom. Wysoka liczba zębów na cal (TPI) zapewnia wolniejsze cięcie ale lepsze wykończenie. Mała liczba zębów na cal (TPI) spowoduje lepsze cięcie ale słabsze wykończenie. Wykończenie będzie również różne w zależności od materiału, od pokrycia tego materiału i kierunku cięcia w relacji do ułożenia ziarna. Przy cięciu niektórych metali, chłodziwo i smar są konieczne aby zmniejszyć tarcie i ograniczyć powstawanie ciepła. Różne techniki mogą być zastosowane w celu ochrony przed odpryskami przy cięciu drewna a zwłaszcza laminowanych materiałów. Wskazane jest użycie ochraniacza antyodpryskowego. Jest to plastikowa wkładka, która znajduje się na brzeszczocie, zmniejsza ona przestrzeń w orbicie ostrza i redukuje obszar zagrożony odpryskami. Można też umieścić taśmę na linii cięcia, linia ta musi znajdować się dokładnie na miejscu gdzie chcemy wykonać cięcie. Technika ta pozwala zatrzymać wióry we wnętrzu powierzchni wycięcia.
Chwyt typu 'T'
Chwyt typu 'T' lub tzw. bayonet (bagnetowy) używany w wycinarkach: AEG, Atlas Copco, Bosch, Dewalt, Elu, Hitachi, Holz-Her, Kobe, Makita, Metabo i Osaki.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Capacity in Wood | 65mm |
| EAN13 Barcode | 5036140244214 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 90 mm |
| Equiv. | T234X |
| Features | Tapered & Ground |
| Supplier Part No. | 2402340K |
| Skok zębów | 3.0 |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Clean Straight |
| Długość całkowita | 117mm |
| Typ | T234 X |
| Typ chwytu | T-shank |
| Materiał ostrza | HCS - High Carbon Steel |
| Cutting Application | Chipboard Fibre Board Plywood Softwood |
| Depth of Cut | 3-65mm |
| Tooth Spacing | 2-3mm |
| Tooth Set | Ground Taper |
| Pack Quantity | 5 |