Brzeszczoty do wyrzynarek odpowiednik Bosch T301D opakowanie 5szt. Kennedy KEN2403010K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (odpowiednik Bosch T301D) opakowanie 5 Kennedy KEN2403010K
Kennedy KEN-240-3010K
KEN2403010K
KC-016,23,1ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Chwyt typu 'T'
Chwyt typu 'T' lub tzw. bayonet (bagnetowy) używany w wycinarkach: AEG, Atlas Copco, Bosch, Dewalt, Elu, Hitachi, Holz-Her, Kobe, Makita, Metabo i Osaki.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Zakres materiałów plastikowych | 50mm |
| Capacity Wood | 70mm |
| Cuts on down stroke | - |
| EAN13 | 5036140100213 |
| ecl@ss | 21011603 |
| Effective Length | 85 mm |
| Equiv. | T301D |
| Features | Tapered Ground |
| For cutting curves | - |
| Waga całkowita | 0.04 |
| Oznaczenie | KEN-240-3010K |
| Tapered and ground | y |
| Podziałka ostrzy | 4mm |
| UNSPSC | 27112802 |
| Wavy set tooth form | - |