Brzeszczoty do wyrzynarek odpowiednik Bosch T318B opakowanie 5szt. Kennedy KEN2403190K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (odpowiednik Bosch T318B) opakowanie 5 Kennedy KEN2403190K
Kennedy KEN-240-3190K
KEN2403190K
SM.CK016,32,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chwyt typu 'T'
Chwyt typu 'T' lub tzw. bayonet (bagnetowy) jak są używane w wycinarkach: AEG, Atlas Copco, Bosch, Dewalt, Elu, Hitachi, Holz-Her, Kobe, Makita, Metabo i Osaki.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Zakres w aluminium | 3.0-10mm |
| Capacity Steel | 3.0-6mm |
| EAN13 Barcode | 5036140100237 |
| eCl@ss Code | 21011603 |
| Effective Length | 100 mm |
| Equiv. | T318B |
| Features | Wavy Set Teeth |
| Waga całkowita | 0.056 |
| Sup. Part No. | D&N 3.11.20/5 |
| Tapered and ground | - |
| Skok zębów | 2mm |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Wavy set tooth form | y |