CC02 200x48mm BORE CLAMP Indexa IND4251010J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
215,40 zł
Cena regularna:
175,12 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CC02 200x48mm BORE CLAMP Indexa IND4251010J
IND-425-1010J
Cylindryczny bolec minimalizuje powierzchnię styku. Ten zacisk jest do mocowania wewnątrz poziomych otworów i na wklęsłych powierzchniach.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 20 mm |
| Wymiar D | 25 mm |
| Wymiar E | 90 mm |
| Wymiar F | 35 mm |
| Wymiar G | 40 mm |
| Dim H | 24 mm |
| Dim J | 17 mm |
| Dim K | 32 mm |
| Dim L | 5 mm |
| Dim M | M16 |
| EAN13 Barcode | 5036140377875 |
| Długość A | 200 mm |
| Numer produktu | CC020316 |
| Supplier Part No. | 4251010J |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 1.50 kg |
| Szerokość B | 48 mm |