Chwytak magnetyczny wydłużony 68cm Kennedy KEN5530180K KEN-553-0180K GAB MTM
dostępny
Cena regularna:
165,30 zł
Cena regularna:
134,39 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Chwytak magnetyczny wydłużony Kennedy KEN5530180K KEN-553-0180K
- Średnica końcówki magnetycznej: 90mm
- Średnica robocza / zakres: 190mm
- Długość: 680mm
- Waga: 696g
Chwytak magnetyczny do chwytania metalowych elementów. Średnica końcówki wynosi 90mm. Rękojeść o długim zasięgu 68cm. Silny magnes umożliwiający łatwe chwytanie i zwalnianie metalowych przedmiotów. Znakomicie sprawdzi się do zbierania gwoździ i metalowych elementów czy wiórów z podłoża. Może być zastosowany do wiórów i zawierających żelazo odpadów. Zwalnianie magnesu uruchamiane sprężyną. Magnes stały, nigdy nie wymaga powtórnego namagnesowania.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140044340 |
| Średnica końcówki roboczej | 90mm |
| Głębokosć całk./opak. | 100mm |
| Długość całk./opak. | 680mm |
| Szerokość całk./opak. | 100 |
| Nr produktu | PUM020 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga elementu | 693g |
| Zakres roboczy (średnica) | 190mm |