Część zamienna do noża tokarskiego śruba do płytki TX25 (TO8) Indexa IND1075240K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Część zamienna do noża tokarskiego, śruba do płytki TX25 (TO8) Indexa IND1075240K
Indexa IND-107-5240K
IND1075240K
Część zamienna do noża tokarskiego, śruba do płytki TX25 (TO8) Indexa IND1075240K
IND-107-5240K
SM.CK016,18,9ZLNE
Części zamienne - Śruba do płytki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140082472 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Supplier Part No. | 1075240K |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | |
| Rozmiar gwintu | |
| Typ | Insert Screw |
| Kompatybilny typ uchwytu | Boring Bar |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | A01012K SCLC 06 A01216M SCLCR 06 A0608H SCLC 06 A0810J SCLC 06 |
| Compatible Manufacturer Part Number | A01012K SCLC 06 A01216M SCLCR 06 A0608H SCLC 06 A0810J SCLC 06 |
| Shim Shape | |
| ISO Designation | 1225 |
| Kąt spirali |