Część zamienna do noża tokarskiego śruba zamykająca VS12 Indexa IND1075290K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Część zamienna do noża tokarskiego, śruba zamykająca VS12 Indexa IND1075290K
Indexa IND-107-5290K
IND1075290K
Część zamienna do noża tokarskiego, śruba ZAMYKAJACA VS12 Indexa IND1075290K
IND-107-5290K
SM.CK016,58,7ZLNE
SPRING = Sprężyna
SPRING PIN = Kołek sprężynowy
LOCKING SCREW = Śruba docisku
Części zamienne Skontaktuj się z lokalnym oddziałem aby uzyskać ceny.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1075290K |
| EAN13 Barcode | 5036140082519 |
| Typ produktu | Locking Screw |
| Kompatybilny typ uchwytu | XP-45C 'Face Hog' Milling Cutter |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | XP-45C |
| Compatible Manufacturer Part Number | 847S.063PIZ/C; 847S.080PIZ/C; 847S.100PIZ/C; 847S.125PIZ/C; 847S.160PIZ/C |
| Rozmiar gwintu | M6x1x17 |
| Hex Drive Size | 5 mm |
| Shim Shape | Kwadrat |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | |
| Numer produktu | VS12 |
| Rozmiar gwintu | M6x1x17 |
| Typ | Locking Screw |
| Kompatybilny typ uchwytu | XP-45C 'Face Hog' Milling Cutter |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | XP-45C |
| Compatible Manufacturer Part Number | 847S.063PIZ/C 847S.080PIZ/C 847S.100PIZ/C 847S.125PIZ/C 847S.160PIZ/C |
| Hex Drive Size | 5mm |
| Shim Shape | Kwadrat |
| ISO Designation | 1006L |
| Kąt spirali |