Części zamienne do żurawi przewoźnych składanych - rama Kennedy KEN5678800K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
205,93 €
Cena regularna:
167,42 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Części zamienne do żurawi przewoźnych składanych - rama Kennedy KEN5678800K
Kennedy KEN-567-8800K
KEN5678800K
REPLACEMENT RAM FOR KEN9413670K Kennedy KEN5678800K
Kennedy KEN-567-8800K
SM.CK016,775,2ZLNE
KEN-567-8200K: Zestaw naprawy uszczelnień
KEN-567-8800K: Rama na wymianę
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140049505 |
| eCl@ss Code | 36120190 |
| Supplier Part No. | 5678800K |
| UNSPSC Code | 24101630 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer produktu | LSR050 |
| Waga elementu | kg |
| Maximum Load Capacity | 1000kg |
| Additional Features | Replacement Ram for KEN9413670K |
| Maximum Lifting Height at Maximum Jib Extension | mm |
| Overall Clearance Height | mm |
| Maximum Width of Frame | mm |