Czujnik do płaskich krawędzi 0,5" Kennedy KEN5181470K KEN-518-1470K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujnik do płaskich krawędzi 0,5" Kennedy KEN5181470K KEN-518-1470K
Kennedy KEN-518-1470K
Czujnik do płaskich krawędzi 0.500"
KEN-518-1470K
Opis produktu
Do lokalizacji położenia detali. Wykonane z hartowanej stali narzędziowej, mogą być stosowane do powierzchni płaskich, krawędzi, poboczy, rowków, trzpieni, kołków, centralnych punktów zarysowanych linii.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 0.500 in |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140110847 |
| Kod eCl@ss | 23049190 |
| Głębokosć całk./opak. | 12 |
| Długość całk./opak. | 110 |
| Waga całkowita | 0.058 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Średnica chwytu | 0.500 in |
| Kod UNSPSC | 23153013 |
| Waga elementu | 60g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | mm millimetre 0.500 in. inch |
| Overall Length | 80 mm millimetre |
| Product Number | |
| Shank Diameter | mm millimetre 0.500 in. inch |
| Tool Type | Plain Edge Finder |
| Stem Type | |
| Contact Diameter | 10 mm millimetre in. inch |
KEN5181470K
CZUJNIK DO PLASKICH KRAWEDZI 0.500" Kennedy
KEN-518-1470K
SM.CK016,31,6ZLNE
Narzędzia Cromwell