Czujnik dźwigniowy 0.03x0.0005"x0-15-0 Kennedy KEN3008010K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$105.85
Cena regularna:
$86.05
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujnik dźwigniowy 0.03x0.0005"x0-15-0 Kennedy KEN3008010K
Kennedy KEN-300-8010K
KEN3008010K
CZUJNIK DZWIGNIOWY 0.03x0.0005"x0-15-0 Kennedy
KEN-300-8010K
SM.CK016,211,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Typ dźwigniowyW zestawie są trzpienie mocujące 6 i 8mm z wypustem. Matowe wykończenie chromowanej obudowy. Mechanizm osadzony na kamieniach szafirowych.
Średnica tarczy: 32mm (11/4”)
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140106772 |
| Kod eCl@ss | 21170308 |
| Graduation | 0.0005 in |
| Reading | 0-15-0 |
| Nr produktu | KEN-300-8010K |
| Travel | 0.03 in |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 170g |