Czujnik dźwigniowy 0.03x0.0005"x0-15-0 Oxford Precision OXD3009010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujnik dźwigniowy 0.03x0.0005"x0-15-0 Oxford Precision OXD3009010K
Oxford Precision OXD-300-9010K
OXD3009010K
Czujnik dźwigniowy 0.03x0.0005"x0-15-0 Oxford OXD3009010K
OXD-300-9010K
Opis produktu
Typ dźwigniowyW zestawie są trzpienie mocujące 6 i 8mm z wypustem. Matowe wykończenie chromowanej obudowy. Średnica tarczy: 32mm
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140153905 |
| Kod eCl@ss | 21170308 |
| Graduation | 0.0005 in |
| Reading | 0-15-0 |
| Nr produktu | OXD-300-9010K |
| Travel | 0.03 in |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 170g |
SM.CK016,218,6ZLNE