Czujnik krawędzi 0.375" Kennedy KEN5181410K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujnik krawędzi 0.375" Kennedy KEN5181410K
Kennedy KEN-518-1410K
Czujnik krawędzi 0.375"
KEN-518-1410K
Opis produktu
Do lokalizacji położenia detali. Wykonane z hartowanej stali narzędziowej, mogą być stosowane do powierzchni płaskich, krawędzi, poboczy, rowków, trzpieni, kołków, centralnych punktów zarysowanych linii.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 0.375 in |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140110779 |
| Kod eCl@ss | 23049190 |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 105 |
| Waga całkowita | 0.026 |
| Szerokość całk./opak. | 50 |
| Średnica chwytu | 0.200 in |
| Nr produktu | KEN-518-1410K |
| Kod UNSPSC | 23153013 |
| Waga elementu | 30g |
KEN5181410K
CZUJNIK KRAWEDZI 0.375" Kennedy
KEN-518-1410K
SM.CK016,25,9ZLNE
Narzędzia Cromwell