Czujnik krawędzi dwustronny 0,5" Kennedy KEN5181460K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujnik krawędzi dwustronny 0,5" Kennedy KEN5181460K
Kennedy KEN-518-1460K
Czujnik krawędzi dwustronny 0.500"
KEN-518-1460K
Opis produktu
Do lokalizacji położenia detali. Wykonane z hartowanej stali narzędziowej, mogą być stosowane do powierzchni płaskich, krawędzi, poboczy, rowków, trzpieni, kołków, centralnych punktów zarysowanych linii.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 0.500 in |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140110830 |
| Kod eCl@ss | 23049190 |
| Głębokosć całk./opak. | 12 |
| Długość całk./opak. | 110 |
| Waga całkowita | 0.048 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Średnica chwytu | 0.200 in |
| Kod UNSPSC | 23153013 |
| Waga elementu | 60g |
KEN5181460K
CZUJNIK KRAWEDZI DWUSTRONNY 0.500" Kennedy
KEN-518-1460K
SM.CK016,32,1ZLNE
Narzędzia Cromwell