Diamentowa tarcza tnąca do OSA2798760K Osaki OSA2802530A PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Diamentowa tarcza tnąca do OSA2798760K Osaki OSA2802530A
180 x 2.2 x 22.2mm Spare Diamond Cutting Blade for Tile Cutter TC08-450
Diamond cutting blade for Osaki tile cutter TC08-450
- Blade Size: 180 x 2.2 x 22.2mm
- Manufactured to EN13236
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Osaki |
| EAN13 Barcode | 5036140244818 |
| eCl@ss Code | 36600641 |
| Supplier Part No. | 2802530A |
| UNSPSC Code | 27112802 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Porcelain Stone |
| Grubość ostrza | 2.2 mm |
| Typ ostrza | |
| Średnica otworu | 22.2 mm |
| Maksymalne obroty | 8,500 rpm revolutions per minute |
| Liczba ostrzy, zębów | |
| Model, kod produktu | 280-253 |
| Średnica ostrzy | 180 mm |
| Materiał ostrza | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Special Features | |
| Finish/Coating | |
| Materiał tnący | Nasyp diamentowy |
| Cutting Action | Fine Clean Cut |
| Cutting Edge Type | Continuous |
| Usage Type | Wet Cutting |
| Kerf Width | mm |
| Rake Angle | ° degree |