Dłuto do drewna 5/8" płaskie profesjonalne Kennedy KEN5972400K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
5/8" PROFESSIONAL BEVEL EDGE WOOD CHISEL Kennedy KEN5972400K
Kennedy KEN-597-2400K
KEN5972400K
5/8" PROFESSIONAL BEVEL EDGE WOOD CHISEL Kennedy
KEN-597-2400K
SM.CK016,29,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dłuta profesjonalne
Klasyczna budowa. Dla profesjonalnych prac stolarskich.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blade Dimensions | (3/4"; 19mm) x 100mm mm |
| Długość ostrza | 100 mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanadium Alloy |
| Szerokość ostrza | 19 mm |
| Szerokość ostrza | 3/4" cal |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140302167 |
| eCl@ss Code | 21049104 |
| Handle Length | 100 mm |
| Handle Material | Cellulose Acetate Butyrate |
| Includes | Hammer-blow resistant handles |
| Protection Features | Impact-resistant; |
| Supplier Part No. | 5972400K |
| Typ | Wood Chisel |
| UNSPSC Code | 27111906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100mm |
| Szerokość ostrza | 19mm 3/4" cal |
| Handle Length | 100mm |
| Długość całkowita | 200mm |
| Typ | Wood Chisel |
| Liczba elementów | 1 |
| Includes | Hammer-blow resistant handles |
| Materiał ostrza | Chrome Vanadium Alloy |
| Handle Material | Cellulose Acetate Butyrate |
| Protection Features | Impact-resistant |