Dłuto nieiskrzące krzyżakowe Kennedy KEN5752300K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
340,90 zł
Cena regularna:
277,15 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dłuto nieiskrzące krzyżakowe Kennedy KEN5752300K
Kennedy KEN-575-2300K
KEN5752300K
DLUTO NIEISKRZACE KRZYZAKOWE Kennedy
KEN-575-2300K
SM.CK016,302ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają onekontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Dłuto 4-punktowe
4-punktowe dłuto nieiskrzące z sześciokątnym trzonkiem 20mm w średnicy.
Długość: 200mm
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140124950 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość całk./opak. | 200mm |
| Długość całk./opak. | 8" calowe |
| Nr produktu | KEN-575-2300K |
| Szerokość ostrza | 7mm |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Waga elementu | 290g |