Dłuto płaskie do drewna 38mm szerokie 1.1/2" profesjonalne Kennedy KEN5972680K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dłuto profesjonalne 1.1/2" Kennedy KEN5972680K KEN-597-2680K
Dłuta profesjonalne do drewna brytyjskiej firmy Kennedy.
- Szerokość: 38mm, 1.1/2"
- Długość ostrza 120mm
- Długość rękojeści: 110mm
- Materiał: twarda i odporna stal stopowa chromowo-wanadowa
- Rękojeść: odporna na uderzenia młotkiem; CAB Octan Butyrylu Celulozy
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 120mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanadium Alloy |
| Szerokość ostrza | 1 1/2" calowe |
| Szerokość ostrza | 38mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140144132 |
| Kod eCl@ss | 21049104 |
| Materiał rękojeści | Cellulose Acetate Butyrate |
| Protection Features | Impact-resistant; |
| Typ | dłuto do drewna |
| Kod UNSPSC | 27111906 |