Docisk H217-FA U szybkomocujący poziomy Atlas Workholders ATL4432220K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk H217-FA U szybkomocujący poziomy Atlas Workholders ATL4432220K
Atlas Workholders ATL-443-2220K
ATL4432220K
Docisk szybkomocujący poziomy H217-FA U Atlas Workholders ATL4432220K
ATL-443-2220K
KC-016,79,2ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Typ | Flanged |
| Marka, producent | Atlas Workholders |
| EAN13 | 5036140075665 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 217 kg |
| Movement of Bar | 65° stopni |
| Ruch rękojeści | 90° stopni |
| Numer produktu | AH217-FA |
| Dostarczany z | Tipped Spindle (M8) and Flanged Washers |
| Oznaczenie | ATL-443-2220K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 312 g |