Docisk H217FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4431980K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk H217FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4431980K
Indexa IND-443-1980K
IND4431980K
Docisk szybkomocujący poziomy H217FA U INDEXA IND4431980K
IND-443-1980K
KC-016,79,6ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140086807 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 250 kg |
| Movement of Bar | 94° stopni |
| Ruch rękojeści | 76° stopni |
| Numer produktu | H217-FA |
| Dostarczany z | Hex Head Spindle (M8) Moulded PVC Handles |
| Oznaczenie | IND-443-1980K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 430 g |