Docisk H300FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4432320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
149,80 zł
Cena regularna:
121,79 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk H300FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4432320K
Indexa IND-443-2320K
IND4432320K
Docisk szybkomocujący poziomy H300FA U INDEXA IND4432320K
IND-443-2320K
KC-016,91,7ZN/SM.[NM]
Dostępne w ośmiu wielkościach, do generalnego użytku, gdzie potrzebne jest urządzenie o niskim profilu. Siła nacisku w dół pod kątem 90° do podstawy.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140086845 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 300 kg |
| Movement of Bar | 80° stopni |
| Ruch rękojeści | 85° stopni |
| Numer produktu | H300-FA |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle ( 3/8") and Flanged Washer |
| Oznaczenie | IND-443-2320K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 490 g |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 80° stopni |
| Handle Movement | 85° stopni |
| Wysokość | |
| Długość | |
| Numer produktu | |
| Style | |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle (3/8" ) and Flanged Washer |
| Type | Adjustable Clamp |
| Waga | kg kilogram 490g |
| Szerokość | |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 300 kgf kilogram force |