Docisk H30FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4432020K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk H30FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4432020K
Indexa IND-443-2020K
IND4432020K
Docisk szybkomocujący poziomy H30FA 'U' Indexa IND4432020K
IND-443-2020K
Urządzenie zaprojektowane do użycia na elementach wymagających większego dostępu do przedmiotów przytrzymywanych.
Dostępne w ośmiu wielkościach, do generalnego użytku, gdzie potrzebne jest urządzenie o niskim profilu. Siła nacisku w dół pod kątem 90° do podstawy.
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Brand | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140086814 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 30 kg |
| Movement of Bar | 80° stopni |
| Ruch rękojeści | 88° stopni |
| Model, kod produktu | H30-FA |
| Dostarczany z | Tipped Spindle (M4) |
| Supplier Part No. | 4432020K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 40 g |
Further Information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 80° degree |
| Handle Movement | 88° degree |
| Wysokość | |
| Długość | |
| Model, kod produktu | |
| Style | |
| Dostarczany z | Tipped Spindle (M4) |
| Type | Adjustable Clamp |
| Waga | kg kilogram 40g |
| Szerokość | |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 30 kgf kilogram force |
SM.CK016,41,4ZLNE