Docisk H340-FA U szybkomocujący poziomy Atlas Workholders ATL4432420K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk H340-FA U szybkomocujący poziomy Atlas Workholders ATL4432420K
Atlas Workholders ATL-443-2420K
ATL4432420K
Docisk szybkomocujący poziomy H340-FA 'U' Atlas Workholders ATL4432420K
ATL-443-2420K
SM.CK016,105,6ZLNE
Urządzenie niskie, zaprojektowane do użycia na elementach wymagających większego dostępu do przedmiotów przytrzymywanych. Dostępne w ośmiu wielkościach do generalnego użytku, gdzie potrzebne jest urządzenie o niskim profilu. Siła nacisku w dół pod kątem 90° do podstawy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112132 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Producent | Atlas Workholders |
| Supplier Part No. | 4432420K |
| EAN13 Barcode | 5036140075672 |
| Typ podstawy | Flanged |
| Numer produktu | AH340-FA |
| Dostarczany z | Tipped Spindle ((M10) and Flanged Washers |
| Ruch rękojeści | 85 ° |
| Zakres chwytu | 340 kg |
| Waga elementu | 265 g |
| Movement of Bar | 50 ° |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 50 ° stopni |
| Handle Movement | 85 ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Numer produktu | PC-20235 |
| Style | |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle (M10) and Flanged Washers |
| Typ | Industrial Clamp |
| Waga | kg kilogram 500g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 340 kgf kilogram force |