Docisk H400FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4432520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
245,50 zł
Cena regularna:
199,59 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk H400FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4432520K
Indexa IND-443-2520K
IND4432520K
Docisk szybkomocujący poziomy H400FA 'U' Indexa IND4432520K
IND-443-2520K
SM.CK016,163ZLNE
Urządzenie zaprojektowane do użycia na elementach wymagających większego dostępu do przedmiotów przytrzymywanych.
Dostępne w ośmiu wielkościach, do generalnego użytku, gdzie potrzebne jest urządzenie o niskim profilu. Siła nacisku w dół pod kątem 90° do podstawy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140086869 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 400 kg |
| Movement of Bar | 84 ° |
| Ruch rękojeści | 85 ° |
| Numer produktu | H400-FA |
| Dostarczany z | Tipped Spindle ( 3/8") and Flanged Washer |
| Supplier Part No. | 4432520K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 600 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 84 ° stopni |
| Handle Movement | 85 ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Style | |
| Dostarczany z | Tipped Spindle (3/8" ) and Flanged Washer |
| Typ | Adjustable Clamp |
| Waga | kg kilogram 600g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 400 kgf kilogram force |