Docisk H65FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4431960K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk H65FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4431960K
Indexa IND-443-1960K
IND4431960K
KC-016,46,8ZN/SM.[NM]
Dostępne w ośmiu wielkościach, do generalnego użytku, gdzie potrzebne jest urządzenie o niskim profilu. Siła nacisku w dół pod kątem 90° do podstawy.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140086784 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 75 kg |
| Movement of Bar | 94° stopni |
| Ruch rękojeści | 76° stopni |
| Numer produktu | H65-FA |
| Dostarczany z | Hex Head Spindle (M5) Moulded PVC Handles |
| Oznaczenie | IND-443-1960K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 100 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 94° stopni |
| Handle Movement | 76° stopni |
| Wysokość | |
| Długość | |
| Numer produktu | |
| Style | |
| Dostarczany z | Hex Head Spindle (M5) Moulded PVC Handles |
| Type | Adjustable Clamp |
| Waga | kg kilogram 100g |
| Szerokość | |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 75 kgf kilogram force |