Docisk H80-FA U szybkomocujący poziomy Atlas Workholders ATL4432120K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk H80-FA U szybkomocujący poziomy Atlas Workholders ATL4432120K
Atlas Workholders ATL-443-2120K
ATL4432120K
Docisk szybkomocujący poziomy H80-FA U Atlas Workholders ATL4432120K
ATL-443-2120K
KC-016,64,2ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Typ | Flanged |
| Marka, producent | Atlas Workholders |
| EAN13 | 5036140075658 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 80 kg |
| Movement of Bar | 60° stopni |
| Ruch rękojeści | 85° stopni |
| Numer produktu | AH80-FA |
| Dostarczany z | Tipped Spindle (M6) and Flanged Washers |
| Oznaczenie | ATL-443-2120K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 130 g |