Docisk H86FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4431970K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk H86FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4431970K
Indexa IND-443-1970K
IND4431970K
Docisk szybkomocujący poziomy H86FA 'U' Indexa IND4431970K
IND-443-1970K
SM.CK016,60,8ZLNE
Urządzenie zaprojektowane do użycia na elementach wymagających większego dostępu do przedmiotów przytrzymywanych.
Dostępne w ośmiu wielkościach, do generalnego użytku, gdzie potrzebne jest urządzenie o niskim profilu. Siła nacisku w dół pod kątem 90° do podstawy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140086791 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 150 kg |
| Movement of Bar | 94 ° |
| Ruch rękojeści | 76 ° |
| Numer produktu | H86-FA |
| Dostarczany z | Hex Head Spindle (M6) Moulded PVC Handles |
| Supplier Part No. | 4431970K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 230 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 94 ° stopni |
| Handle Movement | 76 ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Style | |
| Dostarczany z | Hex Head Spindle (M6) Moulded PVC Handles |
| Typ | Adjustable Clamp |
| Waga | kg kilogram 230g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 150 kgf kilogram force |