Docisk H90FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4432120K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk H90FA U szybkomocujący poziomy Indexa IND4432120K
Indexa IND-443-2120K
IND4432120K
Docisk szybkomocujący poziomy H90FA 'U' Indexa IND4432120K
IND-443-2120K
SM.CK016,64,2ZLNE
Urządzenie zaprojektowane do użycia na elementach wymagających większego dostępu do przedmiotów przytrzymywanych.
Dostępne w ośmiu wielkościach, do generalnego użytku, gdzie potrzebne jest urządzenie o niskim profilu. Siła nacisku w dół pod kątem 90° do podstawy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140086821 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 90 kg |
| Movement of Bar | 85 ° |
| Ruch rękojeści | 60 ° |
| Numer produktu | H90-FA |
| Dostarczany z | Tipped Spindle ( 1/4") and Flanged Washer |
| Supplier Part No. | 4432120K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 130 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 85 ° stopni |
| Handle Movement | 60 ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Style | |
| Dostarczany z | Tipped Spindle (1/4" ) and Flanged Washer |
| Typ | Adjustable Clamp |
| Waga | kg kilogram 130g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 90 kgf kilogram force |