Docisk L900-FU szybkomocujący zapadkowy Atlas Workholders ATL4434130K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk L900-FU szybkomocujący zapadkowy Atlas Workholders ATL4434130K
Atlas Workholders ATL-443-4130K
ATL4434130K
Docisk szybkomocujący zapadkowy, L900-FU Atlas Workholders ATL4434130K
ATL-443-4130K
SM.CK016,153,9ZLNE
Użyteczny do uszczelniania drzwi komór i form. Pręty są gwintowane aby łatwo je nastawiać i uzyskać dobre przyleganie z podstawą klamry.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112132 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Producent | Atlas Workholders |
| Supplier Part No. | 4434130K |
| EAN13 Barcode | 5036140075740 |
| Typ podstawy | U-Style Bolt |
| Opis | U-Style Bolt |
| Numer produktu | AL900-FU |
| Drawing Movement | 80 mm |
| Waga elementu | 650 g |
| Zakres chwytu | 900 kg |
| Drawing Adjust | 23.8 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | ° stopni |
| Handle Movement | ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Numer produktu | PC-40341 |
| Style | |
| Dostarczany z | |
| Typ | Latch Clamp |
| Waga | kg kilogram 650g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 900 kgf kilogram force |