Docisk L900FA41 szybkomocujący zapadkowy Indexa IND4434130K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
227,60 zł
Cena regularna:
185,04 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk L900FA41 szybkomocujący zapadkowy Indexa IND4434130K
Indexa IND-443-4130K
IND4434130K
Docisk szybkomocujący zapadkowy L900FA41 Indexa IND4434130K
IND-443-4130K
SM.CK016,137,2ZLNE
Użyteczne do uszczelniania drzwi komór i form. Pręty są gwintowane aby łatwo je nastawiać i uzyskać dobre przyleganie z podstawą klamry.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Producent | Indexa |
| Opis | U-Style Bolt |
| Drawing Adjust | 23.8 mm |
| Drawing Movement | 80 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140087125 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 900 kg |
| Numer produktu | L900-FU |
| Supplier Part No. | 4434130K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 680 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | ° stopni |
| Handle Movement | ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Style | |
| Dostarczany z | |
| Typ | Latch Clamp |
| Waga | kg kilogram 680g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 900 kgf kilogram force |